Radio Maryja

Komentarze:
  1. Kamil Rochucki pisze:

    Witam serdecznie
    Informuję iż podpisy zbierane są w biurze Posłanki Beaty Kempy na ul. Paderewskiego 20 w Kielcach. Organizujemy ponadto zbiórkę używanych i zepsutych telefonów komórkowych. Zbiórka charytatywna używanych telefonów na rzecz kieleckich domów dziecka. Masz nie potrzebny telefon ? Oddaj go na cele charytatywne !!! Telefony przyjmujemy w tym tygodniu:
    dziś do godziny 17, w środę w godzinach 9.00 – 13.00 , w czwartek 12.00 – 17.00 , piątek 9.00 – 17.00 w biurze Posłanki Beaty Kempy ul. Paderewskiego 20 w Kielcach.

  2. Marek pisze:

    Chciałem zgłosić swoje poparcie dla umieszczenia telewizji TRWAM na tzw. multipleksie. Na stronie RADIA MARYJA jest odpowiedni formularz. Jednak do jego całkowitego wypełnienia potrzeba wielu nazwisk a ja jestem sam. Czy Koło RADIA MARYJA organizuje zbieranie podpisów na dla TV TRWAM? Jeśli tak, to gdzie i kiedy mogę się dopisać w najbliższym czasie?

Zostaw komentarz

Przepisz znaki z obrazka (zabezpieczenie antyspamowe)

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka